Teslimat ve İade


Online satışın ve güvenli alışverişin adresi ucuzcum.com, Kolay kullanımı ve avantajlı ürün yelpazesiyle hizmetinizde..
 
 
 
Güvenilir Online Alışveriş Sitesiniz
 
ucuzcum.com kurulduğu günden bu yana online satış sistemini daha keyifli ve güvenli kılmaya devam ediyor. Yüzlerce kategorisinde yer alan inanılmaz ürün çeşidi ve rakipsiz fiyatlarıyla dünya markaları bir tık uzağınızda.
 
               
 
Hayatınızı kolaylaştıran ürünler ve ödeme seçenekleri ucuzcum.com 'da.
 
Güvenli ödeme sistemleri, cazip ödeme koşulları ve taksit imkanları, hızlı ödeme, kolay iade gibi hizmetleriyle online alışverişi kolaylaştırıyor, alışveriş deneyiminin kalitesini arttırıyoruz.
 
 
 
Ürün İade Şartları ve İade Talep Formu
 
Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde ucuzcum.com'a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir kargo bedeli ödemezsiniz. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.
 
 
 
İade kapsamında koşullar aşağıdaki gibidir;
 
Ürünlerin iade alınabilmesi için satın alınan ürünün, orijinal kutusuna zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.
 
Hediye verilen promosyonlu, taşınabilir ve görüntülü elektronik cihazlar vb. için; ürün ekranında yer alan koruma koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.
 
Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez,
 
Her türlü kozmetik ürünler, kişisel bakım ürünleri, her türlü yazılım, her türlü işlemci (CPU), program, DVD, VCD, CD ve Kasetlerin, Bilgisayar ve Kırtasiye Sarf Malzemelerin (Toner, Kartuş, Şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir.
 
Hijyenik ürünler (iç çamaşırları gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar iade edilemezler.
 
Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) iade edilemezler.
 
İade edilen ürünler için yapılacak ödeme ürün bedeli kadar olup, siparişi oluşturma sırasında ödediğiniz kargo bedeli geri ödenmemektedir.
 
Hediye çeki ile verdiğiniz siparişlerde ise sadece nakit ödeme tutarı geri iade edilecek olup hediye çekiniz çek kullanım süresi içinde olması durumunda yeniden kullanımı için aktif edilecektir.
 
 
 
Siparişimdeki hediye ürünü iade edebilir miyim?
 
Sitemizde bedava ürün olarak satılan ürünlerin tek başına iade işlemi yapılmamaktadır. Hediye ürünün iade alınması işlemi ancak ana ürün ile birlikte gönderildiğinde gerçekleştirilmekte olup hem ana ürünü hem de hediye ürünü aynı anda göndermeniz gerekmektedir. Bu sebeple her iki ürün için de iade talebinizin olması gerekmektedir. Gelen ürünlerin her ikisi için de iade işlemi yapılacak ve sadece ana ürüne ödediğiniz bedel size geri iade edilecektir.
 
İade işlemi için göndereceğiniz ürünlerde eğer hediye ürününüz de varsa iade sırasında ana ürün ile birlikte hediye ürünü de bize göndermelisiniz.
 
 
 
Ürünümü iade etmek istiyorum, ne yapmalıyım?
 
Lütfen iade işlemi için, ürünü ucuzcum.com'a göndermeden önce aşağıdaki adresten başvuru kaydında bulunun, iade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.
 
Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz. Kullanıcı girişi yaptıktan sonra önceki alışverişlerinizi görebilir ve iade butonuna tıklayarak ürün iade işlemini başlatabilirsiniz.
 
 
 
Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?
 
Yurtiçi Kargo 'ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine gönderi kodunuzla birlikte alıcının ucuzcum.com olduğunu belirtmeniz yeterlidir.
 
Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi'ni (444 99 99) arayarak adresinize kurye talep edebilir. www.yurticikargo.com web sitesinde “Gönderi Yap" menüsü altındaki "Tıkla Gönder" servisini kullanarak online kurye talep edebilir.
 
www.yurticikargo.com web sitesi üzerinden bireysel internet şubesine kayıt olarak online gönderi yapabilir. Bu adresten size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinin adresini öğrenerek doğrudan şubeye teslim edebilirsiniz.
TAKİPTE KALIN

UCUZCUM.COM © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır


Sayfa başına dön